letnie brzemienia logotyp

31 /07 /2021

data-tlo

Lubię być z niąCzułe miejsce albo Zbiór – z pewnością znacie te hity z największych rozgłośni. BARANOVSKI to przykład jednej z najbardziej błyskotliwych karier. Za wszystkim stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie “The Voice Of Poland” lub z koncertów grupy XXANAXX. 

Bitamina + Vito Bambino + Miętha w ośmiu miastach w Polsce!

*W Lublinie wystąpią w składzie Bitamina + Miętha

30 /07 /2021

data-tlo

Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub około hiphopowo-eklektycznej. W marcu 2019 roku premierę miał ich najnowszy album Radar, a jesienią 2021 ukaże się dwupłytowa nowość – Ballady i Protesty. 

15 /08 /2021

data-tlo

W instrumentarium jej dzieł znajdziemy smyczki, fortepian, głos, elektronikę, perkusję i kontrabas. Na swoim koncie ma dwie solowe – Esja i Home.

Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia.

13 /08 /2021

data-tlo

Duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love 1996. Następnie pokazali światu próbkę autorskiego materiału w singlu Bolesne strzały w serce 

16 /07 /2021

data-tlo

Błażej Król to jednoosobowy fenomen. Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin „piosenka poetycka” przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Wychwytuje esencję egzystencjalnej rozterki współczesnego trzydziestolatka. W kwietniu 2021r. wydał nową płytę Dziękuję, z której pochodzi m.in. utwór TAK JAK TY 

06 /08 /2021

data-tlo

Wokalista, instrumentalista, kompozytor i producent; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 2017 roku wydał swój pierwszy autorski solowy album –Oldschool, który podbił serca fanów. Podczas Letnich Brzmień będzie wykonywał materiał z płyty Tribute to Andrzej Zaucha.Obecny.

26 /06 /2021

data-tlo

Duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Na swoim koncie mają takie single jak Nic więcejIdzie zima, a także znakomite wykonanie Wodymidaj z Ralphem Kaminskim. Wydali dwa albumy studyjne. Najnowszy to Mogło być nic 

07 /08 /2021

data-tlo

Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, który przyciąga charyzmą swojego lidera Igora Herbuta. Wśród niezliczonych hitów grupy wymienić można NaprawJutroScarlettczy Grudniowy 

14 /08 /2021

data-tlo

ŁĄKI ŁAN w pierwszych latach istnienia zespół grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno-psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych.  Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury.   

08 /08 /2021

data-tlo

Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku od albumu Projekcje. W 2015 roku dzięki współpracy z Radzimirem Dębskim i symfonikami NOSPR pokazał, że klasyka i hip-hop to tylko pozornie niepasujące do siebie światy. W styczniu 2020 roku ukazał się najnowszy ósmy solowy album Miłosza – Powroty.

04 /07 /2021

data-tlo

Daje najlepsze koncerty pod słońcem i księżycem. Autor takich przebojów jak Aura, Napad albo Szerokie wody, w sposób harmonijny łączblues, soul i rock’and’rolla. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, a jego numery zna z radia cała Polska. Ich wykonania na żywo wprost nie można przegapić! 

25 /07 /2021

data-tlo

Natalia Szroeder zadebiutowała na scenie muzycznej jako czterolatka w programie “Od przedszkola do Opola”. Od tego czasu jej talent dostrzegły takie legendy polskiej sceny muzycznej jak Zbigniew Wodecki, Irena Santor czy Jacek Cygan.

09 /07 /2021

data-tlo

Autorka tekstów, wokalistka nagrywająca z zespołem Hey oraz solo, jedna z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny rockowej ostatnich kilkunastu lat.

24 /07 /2021

data-tlo

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą. Autor takich przebojów jak Popatrz na mnieWeź nie pytaj czy Wracaj.

10 /07 /2021

data-tlo

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Po powszechnie uznanym debiucie „m o r z e” czas na jego następcę… Płyta Młodość miała swoją premierę 22 listopada 2019 roku i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych.

17 /07 /2021

data-tlo

Jedna z najciekawszych wokalistek nurtu quality pop. W 2020 roku wydała swój debiutancki album Królowa dram, z którego pochodzą takie przeboje jak Szampan Melodia. Inne znane utwory to chociażby No sory czy Bujda. W tym roku na rynku ukaże się kolejny krążek „Irenka”. 

prev
prev