letnie brzemienia logotyp

08 /07 /2021

data-tlo

To do niej należy berło polskiej piosenki. Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka czy Beata Kozidrak. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą.

31 /07 /2021

data-tlo

Lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz. W 2014 roku ukazała się jego solowa płyta Składam się z ciągłych powtórzeń. W ubiegłym roku premierę miała druga płyta artysty Kundel, którą promowały m.in. single Sportowe życie oraz Bez końca.   

06 /08 /2021

data-tlo

Lubię być z niąCzułe miejsce albo Zbiór – z pewnością znacie te hity z największych rozgłośni. BARANOVSKI to przykład jednej z najbardziej błyskotliwych karier. Za wszystkim stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie “The Voice Of Poland” lub z koncertów grupy XXANAXX. 

Bitamina + Vito Bambino + Miętha w ośmiu miastach w Polsce!

*W Lublinie wystąpią w składzie Bitamina + Miętha

09 /07 /2021

data-tlo

Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem. 

03 /07 /2021

data-tlo

Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub około hiphopowo-eklektycznej. W marcu 2019 roku premierę miał ich najnowszy album Radar, a jesienią 2021 ukaże się dwupłytowa nowość – Ballady i Protesty. 

25 /07 /2021

data-tlo

W instrumentarium jej dzieł znajdziemy smyczki, fortepian, głos, elektronikę, perkusję i kontrabas. Na swoim koncie ma dwie solowe – Esja i Home.

Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia.

24 /07 /2021

data-tlo

Duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love 1996. Następnie pokazali światu próbkę autorskiego materiału w singlu Bolesne strzały w serce 

17 /07 /2021

data-tlo

Ma dość szorstki wygląd, ale ponadprzeciętną wrażliwość. Szczerość w jego przypadku wydaje się być czymś rzeczywistym, a nie marketingowym chwytem. Jeszcze niedawno ciężko pracował fizycznie, teraz gra na gitarze i śpiewa. Pod koniec sierpnia 2015 ukazała się debiutancka pełnowymiarowa płyta Korteza Bumerang. Jego koncerty przyciągają wszystkich, niezależnie od wieku, którzy chcą doświadczyć prawdziwych muzycznych emocji.  

02 /07 /2021

data-tlo

Błażej Król to jednoosobowy fenomen. Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin „piosenka poetycka” przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Wychwytuje esencję egzystencjalnej rozterki współczesnego trzydziestolatka. W kwietniu 2021r. wydał nową płytę Dziękuję, z której pochodzi m.in. utwór TAK JAK TY 

16 /07 /2021

data-tlo

Po 4 latach od wydania ostatniego albumu Krzysztof Zalewski powrócił z nowym krążkiem zatytułowanym Zabawa. Stąd pochodzą takie utwory jak Annuszka czy Tylko nocą. Oprócz nich w repertuarze artysty, takie przeboje jak: Miłość miłośćLukaPoczątek czy KurierCzołówka polskiej muzyki rozrywkowej.  

04 /07 /2021

data-tlo

Duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Na swoim koncie mają takie single jak Nic więcejIdzie zima, a także znakomite wykonanie Wodymidaj z Ralphem Kaminskim. Wydali dwa albumy studyjne. Najnowszy to Mogło być nic 

23 /07 /2021

data-tlo

To polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają siedem płyt studyjnych i cztery albumy koncertowe.

07 /08 /2021

data-tlo

Daje najlepsze koncerty pod słońcem i księżycem. Autor takich przebojów jak Aura, Napad albo Szerokie wody, w sposób harmonijny łączblues, soul i rock’and’rolla. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, a jego numery zna z radia cała Polska. Ich wykonania na żywo wprost nie można przegapić! 

13 /08 /2021

data-tlo

Natalia Szroeder zadebiutowała na scenie muzycznej jako czterolatka w programie “Od przedszkola do Opola”. Od tego czasu jej talent dostrzegły takie legendy polskiej sceny muzycznej jak Zbigniew Wodecki, Irena Santor czy Jacek Cygan.

14 /08 /2021

data-tlo

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą. Autor takich przebojów jak Popatrz na mnieWeź nie pytaj czy Wracaj.

11 /07 /2021

data-tlo

Jedna z najciekawszych wokalistek nurtu quality pop. W 2020 roku wydała swój debiutancki album Królowa dram, z którego pochodzą takie przeboje jak Szampan Melodia. Inne znane utwory to chociażby No sory czy Bujda. W tym roku na rynku ukaże się kolejny krążek „Irenka”. 

prev
prev