letnie brzemienia logotyp

07 /08 /2021

data-tlo

To do niej należy berło polskiej piosenki. Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka czy Beata Kozidrak. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą.

23 /07 /2021

data-tlo

Lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz. W 2014 roku ukazała się jego solowa płyta Składam się z ciągłych powtórzeń. W ubiegłym roku premierę miała druga płyta artysty Kundel, którą promowały m.in. single Sportowe życie oraz Bez końca.   

24 /07 /2021

data-tlo

Lubię być z niąCzułe miejsce albo Zbiór – z pewnością znacie te hity z największych rozgłośni. BARANOVSKI to przykład jednej z najbardziej błyskotliwych karier. Za wszystkim stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie “The Voice Of Poland” lub z koncertów grupy XXANAXX. 

Bitamina + Vito Bambino + Miętha w ośmiu miastach w Polsce!

*W Lublinie wystąpią w składzie Bitamina + Miętha

01 /08 /2021

data-tlo

Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub około hiphopowo-eklektycznej. W marcu 2019 roku premierę miał ich najnowszy album Radar, a jesienią 2021 ukaże się dwupłytowa nowość – Ballady i Protesty. 

06 /08 /2021

data-tlo

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album Postcards from the seaside. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

13 /08 /2021

data-tlo

Ma dość szorstki wygląd, ale ponadprzeciętną wrażliwość. Szczerość w jego przypadku wydaje się być czymś rzeczywistym, a nie marketingowym chwytem. Jeszcze niedawno ciężko pracował fizycznie, teraz gra na gitarze i śpiewa. Pod koniec sierpnia 2015 ukazała się debiutancka pełnowymiarowa płyta Korteza Bumerang. Jego koncerty przyciągają wszystkich, niezależnie od wieku, którzy chcą doświadczyć prawdziwych muzycznych emocji.  

22 /07 /2021

data-tlo

Po 4 latach od wydania ostatniego albumu Krzysztof Zalewski powrócił z nowym krążkiem zatytułowanym Zabawa. Stąd pochodzą takie utwory jak Annuszka czy Tylko nocą. Oprócz nich w repertuarze artysty, takie przeboje jak: Miłość miłośćLukaPoczątek czy KurierCzołówka polskiej muzyki rozrywkowej.  

28 /08 /2021

data-tlo

Wokalista, instrumentalista, kompozytor i producent; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 2017 roku wydał swój pierwszy autorski solowy album –Oldschool, który podbił serca fanów. Podczas Letnich Brzmień będzie wykonywał materiał z płyty Tribute to Andrzej Zaucha.Obecny.

29 /08 /2021

data-tlo

Duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Na swoim koncie mają takie single jak Nic więcejIdzie zima, a także znakomite wykonanie Wodymidaj z Ralphem Kaminskim. Wydali dwa albumy studyjne. Najnowszy to Mogło być nic 

20 /08 /2021

data-tlo

Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, który przyciąga charyzmą swojego lidera Igora Herbuta. Wśród niezliczonych hitów grupy wymienić można NaprawJutroScarlettczy Grudniowy 

25 /07 /2021

data-tlo

Obok jej twórczości trudno przejść obojętnie. Sama pisze teksty, ubiera je w mocne elektro-techno bity i piosenkowe melodie oraz prowokuje… głównie do myślenia. Na swoim koncie ma już dwa albumy Miło Było Pana Poznać i Dekalog Spolsky.

30 /07 /2021

data-tlo

To polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają siedem płyt studyjnych i cztery albumy koncertowe.

21 /08 /2021

data-tlo

Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku od albumu Projekcje. W 2015 roku dzięki współpracy z Radzimirem Dębskim i symfonikami NOSPR pokazał, że klasyka i hip-hop to tylko pozornie niepasujące do siebie światy. W styczniu 2020 roku ukazał się najnowszy ósmy solowy album Miłosza – Powroty.

31 /07 /2021

data-tlo

Daje najlepsze koncerty pod słońcem i księżycem. Autor takich przebojów jak Aura, Napad albo Szerokie wody, w sposób harmonijny łączblues, soul i rock’and’rolla. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, a jego numery zna z radia cała Polska. Ich wykonania na żywo wprost nie można przegapić! 

14 /08 /2021

data-tlo

Natalia Szroeder zadebiutowała na scenie muzycznej jako czterolatka w programie “Od przedszkola do Opola”. Od tego czasu jej talent dostrzegły takie legendy polskiej sceny muzycznej jak Zbigniew Wodecki, Irena Santor czy Jacek Cygan.

08 /08 /2021

data-tlo

Autorka tekstów, wokalistka nagrywająca z zespołem Hey oraz solo, jedna z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny rockowej ostatnich kilkunastu lat.

15 /08 /2021

data-tlo

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą. Autor takich przebojów jak Popatrz na mnieWeź nie pytaj czy Wracaj.

27 /08 /2021

data-tlo

Jedna z najciekawszych wokalistek nurtu quality pop. W 2020 roku wydała swój debiutancki album Królowa dram, z którego pochodzą takie przeboje jak Szampan Melodia. Inne znane utwory to chociażby No sory czy Bujda. W tym roku na rynku ukaże się kolejny krążek „Irenka”. 

prev
prev